Наш магазин піклується про кожного з вас, пропонуючи різні способи оплати під час замовлення та в момент його отримання. Обирайте найзручніший спосіб оплати та заощаджуйте свій час:
 
1. Готівкова оплата при отриманні замовлення

Якщо ви не бажаєте попередньо оплачувати замовлення, у вас є можливість розрахуватись з кур’єром в момент отримання посилки (Київ). Щоб процес був максимально комфортним і для вас, і для кур’єра, рекомендуємо заздалегідь підготувати суму до сплати.

2. Безготівкова оплата

Власники карт Visa та MasterCard можуть повністю оплатити замовлення перерахувавши кошти на картку магазина. Даний варіант оплати дозволить заощадити час при отриманні посилки. При зустрічі з кур'єром, менеджерами пункту самовивозу або поштового відділення вам необхідно буде просто забрати замовлення, попередньо надавши документ, що підтверджує особу одержувача.
 
3. Оплата готівкою на пункті самовивозу

У Києві (Медова 5Б)та Київській область (село Зазим'є) працюють пункти самовивозу, які дозволяють забрати замовлення в найбільш зручний для вас час. При оформленні замовлення вам потрібно вказати варіант доставки, вибравши один із запропонованих пунктів самовивоз. Зверніть увагу: на пунктах самовивозу можливий розрахунок лише готівкою.
 
4. Оплата готівкою при отриманні на поштових відділеннях і пунктах видачі посилок

При отриманні посилки на відділеннях Нової Пошти, Укрпошти, Інтайм, Міст Експрес ви можете розплатитися лише готівкою.